У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ружин - П'ятидні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ружин - П'ятидні:

Поточний розклад електричок Ружин - П'ятидні включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 15 хв зі станції Ружин і прибуває на станцію П'ятидні о 20 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6305-6306 сполученням Ковель - Червоноград, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Ружин і П'ятидні цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Турійськ(18.25), Володимир-Волинський(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ружин - П'ятидні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ружин П'ятидні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ружин - П'ятидні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ружин та П'ятидні – 72.9 км. Ціна квитка на електричку Ружин П'ятидні складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 18.15
Ружин
20.40
П'ятидні
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ружин -П'ятидні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ружин — П'ятидні

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятидні — Ружин