У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки - Терни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) П'ятихатки - Терни:

Поточний розклад електричок П'ятихатки - Терни включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 32 хв зі станції П'ятихатки і прибуває на станцію Терни о 19 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6823 сполученням П'ятихатки-Пас. - Терни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями П'ятихатки і Терни цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Жовті Води 1(18.45), Савро(19.03), 6 Км(19.11), Рядова(19.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок П'ятихатки - Терни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом П'ятихатки Терни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку П'ятихатки - Терни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6821 П'ятихатки Терни 06.32
П'ятихатки-Пас.
07.39
Терни
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6823 П'ятихатки Терни 18.32
П'ятихатки-Пас.
19.39
Терни
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту П'ятихатки -Терни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту П'ятихатки — Терни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Терни — П'ятихатки