У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підгайчики - Городенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Підгайчики - Городенка:

Поточний розклад електричок Підгайчики - Городенка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 55 хв зі станції Підгайчики і прибуває на станцію Городенка о 10 г 18 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6452 сполученням Коломия - Заліщики, в цьому випадку поїздка займе 1 г 23 хв. Між станціями Підгайчики і Городенка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Гвіздець(09.15), Вікно(09.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Підгайчики - Городенка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Підгайчики Городенка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Підгайчики - Городенка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6452* Коломия Заліщики 08.55
Підгайчики
10.18
Городенка-Місто
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Підгайчики -Городенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Підгайчики — Городенка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городенка — Підгайчики