У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Підгайчики
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підгайчики:

Актуальний розклад електричок по станції Підгайчики містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Підгайчики з такими станціями і населеними пунктами як Заліщики, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 41 хв до пункту призначення Коломия. Найближчі станції та зупинні пункти Ценява, Гвіздець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Підгайчики відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Заліщики - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Підгайчики відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Підгайчики - Коломия від 12.99 грн. (13.3 км)

  • Підгайчики - Заліщики від 35.00 грн. (70.1 км)

  • Підгайчики - Городенка від 22.00 грн. (40.4 км)

  • Підгайчики - Стефанешти від 31.00 грн. (59.9 км)

  • Підгайчики - Гвіздець від 12.99 грн. (11.7 км)

  • Підгайчики - Кострижівка від 35.00 грн. (68.1 км)

  • Підгайчики - Хвалибога від 12.99 грн. (17.2 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6452* Коломия Заліщики 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6451* Заліщики Коломия 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Підгайчики можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Підгайчики