У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Північ - Заводська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Північ - Заводська:

Поточний розклад електричок Північ - Заводська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 41 хв зі станції Північ і прибуває на станцію Заводська о 12 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6513 сполученням Харків-Пас. - Гаврилівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 41 хв. Між станціями Північ і Заводська цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Трійчате(10.44), Роздольський(11.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Північ - Заводська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Північ Заводська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Північ - Заводська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Північ та Заводська – 75.3 км. Ціна квитка на електричку Північ Заводська складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6513 Харків Гаврилівка 10.41
Північ
12.22
Заводська
1 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Північ -Заводська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Північ — Заводська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заводська — Північ