У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6513 Харків — Гаврилівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Гаврилівка номер 6513 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.50 і прибуває на станцію Гаврилівка о 13.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 44 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6513 Харків - Гаврилівка пролягає по таким станціям як Покотилівка, Південний, Міст, Бірки, Широніне, Північ, Лихачове, Біляївка, Відпочинок, Хлібна, Дубове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.50
Новоселівка 08.56 1 хв  08.57 6 хв 
Липовий Гай 09.01 1 хв  09.02 11 хв 
Карачівка 09.05 1 хв  09.06 15 хв 
Покотилівка 09.08 1 хв  09.09 18 хв 
Науковий 09.12 1 хв  09.13 22 хв 
Високий 09.15 1 хв  09.16 25 хв 
Зелений Гай 09.18 1 хв  09.19 28 хв 
Південний 09.21 1 хв  09.22 31 хв 
Комарівка 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
Артемівка 09.29 1 хв  09.30 39 хв 
Мерефа 09.34 1 хв  09.35 44 хв 
Міст 09.40 1 хв  09.41 50 хв 
Селекційна 09.44 1 хв  09.45 54 хв 
Єзерська 09.49 1 хв  09.50 59 хв 
Липкуватівка 09.54 1 хв  09.55 1 г  4 хв 
Бірки 10.00 1 хв  10.01 1 г  10 хв 
829 Км 10.07 1 хв  10.08 1 г  17 хв 
Першотравневий 10.11 1 хв  10.12 1 г  21 хв 
Шурине 10.16 1 хв  10.17 1 г  26 хв 
Широніне 10.22 1 хв  10.23 1 г  32 хв 
Безпалівка 10.27 1 хв  10.28 1 г  37 хв 
Клименівка 10.33 1 хв  10.34 1 г  43 хв 
Новоберецька 10.36 1 хв  10.37 1 г  46 хв 
Північ 10.41 1 хв  10.42 1 г  51 хв 
Трійчате 10.45 1 хв  10.46 1 г  55 хв 
Берека 10.51 1 хв  10.52 2 г  1 хв 
865 10.58 1 хв  10.59 2 г  8 хв 
Лихачове 11.05 1 хв  11.06 2 г  15 хв 
872 Км 11.10 1 хв  11.11 2 г  20 хв 
878 Км 11.14 1 хв  11.15 2 г  24 хв 
Перемога 11.19 1 хв  11.20 2 г  29 хв 
Біляївка 11.25 1 хв  11.26 2 г  35 хв 
Роздольський 11.31 1 хв  11.32 2 г  41 хв 
Шульське 11.37 2 хв  11.39 2 г  47 хв 
Краснопавлівка 11.43 1 хв  11.44 2 г  53 хв 
Відпочинок 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Герсеванівський 11.57 1 хв  11.58 3 г  7 хв 
Прядкін 12.03 1 хв  12.04 3 г  13 хв 
Панютине 12.11 1 хв  12.12 3 г  21 хв 
Хлібна 12.16 1 хв  12.17 3 г  26 хв 
Заводська 12.21 1 хв  12.22 3 г  31 хв 
Лозова 12.26 7 хв  12.33 3 г  36 хв 
Близнюки 12.55 1 хв  12.56 4 г  5 хв 
Дубове 13.11 1 хв  13.12 4 г  21 хв 
Гаврилівка 13.24 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6513 Харків-Пас. — Гаврилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930