У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

ПМС - 44 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) ПМС - 44 Км:

Поточний розклад електричок ПМС - 44 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 34 хв зі станції ПМС і прибуває на станцію 44 Км о 16 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6933 сполученням Іловайськ - Мушкетове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями ПМС і 44 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок ПМС - 44 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом ПМС 44 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку ПМС - 44 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6931 Іловайськ Мушкетове 05.27
ПМС
05.55
44 Км
28 хв Курсує щоденно - переглянути
6933 Іловайськ Мушкетове 15.34
ПМС
16.02
44 Км
28 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту ПМС -44 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту ПМС — 44 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 44 Км — ПМС