У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава - Зелена
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Полтава - Зелена:

Поточний розклад електричок Полтава - Зелена включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 08 хв зі станції Полтава і прибуває на станцію Зелена о 21 г 51 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6362-6722- сполученням Гребінка - Огульці, в цьому випадку поїздка займе 2 г 49 хв. Між станціями Полтава і Зелена цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Шведська Могила(06.23), Лісові Поляни(08.39), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Полтава - Зелена, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Полтава Зелена ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Полтава - Зелена можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Полтава та Зелена – 23.1 км. Ціна квитка на електричку Полтава Зелена складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 06.17
Полтава-Киівська
09.06
Зелена
2 г 49 хв Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 17.12
Полтава-Південна
17.56
Зелена
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 21.08
Полтава-Південна
21.51
Зелена
43 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Полтава -Зелена можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Полтава — Зелена

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зелена — Полтава