У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Прудянка - Розсохуватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Прудянка - Розсохуватка:

Поточний розклад електричок Прудянка - Розсохуватка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 21 хв зі станції Прудянка і прибуває на станцію Розсохуватка о 11 г 17 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6355 сполученням Черкаси - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Прудянка і Розсохуватка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Іскрене(10.26), Новоселиця(11.11), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Прудянка - Розсохуватка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Прудянка Розсохуватка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Прудянка - Розсохуватка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Прудянка та Розсохуватка – 37.0 км. Ціна квитка на електричку Прудянка Розсохуватка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6355 Черкаси Умань 10.21
Прудянка
11.17
Розсохуватка
56 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Прудянка -Розсохуватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Прудянка — Розсохуватка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Розсохуватка — Прудянка