У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розсохуватка - Прудянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Розсохуватка - Прудянка:

Поточний розклад електричок Розсохуватка - Прудянка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 35 хв зі станції Розсохуватка і прибуває на станцію Прудянка о 17 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356 сполученням Умань - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 0 г 57 хв. Між станціями Розсохуватка і Прудянка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Новоселиця(16.40), Стецівка(17.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Розсохуватка - Прудянка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Розсохуватка Прудянка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Розсохуватка - Прудянка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Розсохуватка та Прудянка – 37.0 км. Ціна квитка на електричку Розсохуватка Прудянка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356 Умань Черкаси 16.35
Розсохуватка
17.32
Прудянка
57 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Розсохуватка -Прудянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Розсохуватка — Прудянка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Прудянка — Розсохуватка