У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Приозерне - Рогатин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Приозерне - Рогатин:

Поточний розклад електричок Приозерне - Рогатин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 04 хв зі станції Приозерне і прибуває на станцію Рогатин о 15 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6254 сполученням Ходорів - Тернопіль-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 20 хв. Між станціями Приозерне і Рогатин цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Приозерне - Рогатин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Приозерне Рогатин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Приозерне - Рогатин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6254 Ходорів Тернопіль 15.04
Приозерне
15.24
Рогатин
20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Приозерне -Рогатин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Приозерне — Рогатин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рогатин — Приозерне