У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогатин - Приозерне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогатин - Приозерне:

Поточний розклад електричок Рогатин - Приозерне включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 45 хв зі станції Рогатин і прибуває на станцію Приозерне о 13 г 09 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6251 сполученням Тернопіль-Пас. - Ходорів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Рогатин і Приозерне цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогатин - Приозерне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогатин Приозерне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогатин - Приозерне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогатин та Приозерне – 13.1 км. Ціна квитка на електричку Рогатин Приозерне складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6251 Тернопіль Ходорів 12.45
Рогатин
13.09
Приозерне
24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогатин -Приозерне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогатин — Приозерне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Приозерне — Рогатин