У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Чуднів-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Чуднів-Волинський:

Поточний розклад електричок Рачки - Чуднів-Волинський включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Чуднів-Волинський о 22 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Рачки і Чуднів-Волинський цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Чуднів-Волинський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Чуднів-Волинський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Чуднів-Волинський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Чуднів-Волинський – 17.4 км. Ціна квитка на електричку Рачки Чуднів-Волинський складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Чуднів-Волинський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Чуднів-Волинський — Рачки