У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Миропіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Миропіль:

Поточний розклад електричок Рачки - Миропіль включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Миропіль о 22 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Рачки і Миропіль цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Михайленки(05.33), Гордіївка(06.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Миропіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Миропіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Миропіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Миропіль – 53.6 км. Ціна квитка на електричку Рачки Миропіль складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.27
Рачки
06.31
Миропіль
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.53
Рачки
12.53
Миропіль
1 г Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 16.32
Рачки
17.32
Миропіль
1 г Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 21.55
Рачки
22.55
Миропіль
1 г Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Миропіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Миропіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Миропіль — Рачки