У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Понінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Понінка:

Поточний розклад електричок Рачки - Понінка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Понінка о 23 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Рачки і Понінка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Михайленки(05.33), Гордіївка(06.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Понінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Понінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Понінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Понінка – 65.4 км. Ціна квитка на електричку Рачки Понінка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.27
Рачки
06.43
Понінка
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.53
Рачки
13.05
Понінка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 16.32
Рачки
17.44
Понінка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 21.55
Рачки
23.07
Понінка
1 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Понінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Понінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Понінка — Рачки