У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рачки - Разіне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рачки - Разіне:

Поточний розклад електричок Рачки - Разіне включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 55 хв зі станції Рачки і прибуває на станцію Разіне о 22 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 35 хв. Між станціями Рачки і Разіне цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рачки - Разіне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рачки Разіне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рачки - Разіне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рачки та Разіне – 31.8 км. Ціна квитка на електричку Рачки Разіне складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 05.27
Рачки
06.02
Разіне
35 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.53
Рачки
12.27
Разіне
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 16.32
Рачки
17.06
Разіне
34 хв Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 21.55
Рачки
22.29
Разіне
34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рачки -Разіне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рачки — Разіне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Разіне — Рачки