У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Грив'ятки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рафалівка - Грив'ятки:

Поточний розклад електричок Рафалівка - Грив'ятки включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 44 хв зі станції Рафалівка і прибуває на станцію Грив'ятки о 06 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 48 хв. Між станціями Рафалівка і Грив'ятки цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них 362 Км(04.50), Маневичі(05.31), Заячівка(06.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рафалівка - Грив'ятки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рафалівка Грив'ятки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рафалівка - Грив'ятки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рафалівка та Грив'ятки – 71.5 км. Ціна квитка на електричку Рафалівка Грив'ятки складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 04.44
Рафалівка
06.32
Грив'ятки
1 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рафалівка -Грив'ятки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Грив'ятки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Грив'ятки — Рафалівка