У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Заячівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рафалівка - Заячівка:

Поточний розклад електричок Рафалівка - Заячівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 44 хв зі станції Рафалівка і прибуває на станцію Заячівка о 06 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6319 сполученням Сарни - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 24 хв. Між станціями Рафалівка і Заячівка цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 362 Км(04.50), Маневичі(05.31), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рафалівка - Заячівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рафалівка Заячівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рафалівка - Заячівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рафалівка та Заячівка – 58.2 км. Ціна квитка на електричку Рафалівка Заячівка складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6319 Сарни Ковель 04.44
Рафалівка
06.08
Заячівка
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рафалівка -Заячівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Заячівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Заячівка — Рафалівка