У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - Жолудськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рафалівка - Жолудськ:

Поточний розклад електричок Рафалівка - Жолудськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 03 хв зі станції Рафалівка і прибуває на станцію Жолудськ о 23 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Рафалівка і Жолудськ цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рафалівка - Жолудськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рафалівка Жолудськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рафалівка - Жолудськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рафалівка та Жолудськ – 7.5 км. Ціна квитка на електричку Рафалівка Жолудськ складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 23.03
Рафалівка
23.12
Жолудськ
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рафалівка -Жолудськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — Жолудськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Жолудськ — Рафалівка