У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райгород - Костянтинівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райгород - Костянтинівка:

Поточний розклад електричок Райгород - Костянтинівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 10 хв зі станції Райгород і прибуває на станцію Костянтинівка о 20 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6503 сполученням Знам'янка-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 56 хв. Між станціями Райгород і Костянтинівка цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райгород - Костянтинівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райгород Костянтинівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райгород - Костянтинівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райгород та Костянтинівка – 21.0 км. Ціна квитка на електричку Райгород Костянтинівка складає 15.90 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6503 Знам'янка Миронівка 10.39
Райгород
12.35
Костянтинівка
1 г 56 хв Курсує щоденно - переглянути
6507 Знам'янка Цвіткове 19.10
Райгород
20.48
Костянтинівка
1 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райгород -Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .