У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6507 Знам'янка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Цвіткове номер 6507 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Цвіткове о 21.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6507 Знам'янка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 17.12
Знам'янка-Сортувальна 17.17 1 хв  17.18 5 хв 
Вагонне депо 17.20 1 хв  17.21 8 хв 
Знам'янка-2 17.25 1 хв  17.26 13 хв 
Колгоспна 17.28 1 хв  17.29 16 хв 
Водяна 17.32 1 хв  17.33 20 хв 
Чорноліська 17.37 1 хв  17.38 25 хв 
Богданівка 17.40 1 хв  17.41 28 хв 
Коханівка 17.43 1 хв  17.44 31 хв 
Єградівка 17.47 1 хв  17.48 35 хв 
Мамаїв Яр 17.53 1 хв  17.54 41 хв 
Цибулеве 18.01 1 хв  18.02 49 хв 
264 Км 18.17 1 хв  18.18 1 г  5 хв 
Соснівка 18.20 1 хв  18.21 1 г  8 хв 
260 Км 18.23 1 хв  18.24 1 г  11 хв 
Бірки 18.27 1 хв  18.28 1 г  15 хв 
Фундукліївка 18.33 1 хв  18.34 1 г  21 хв 
247 Км 18.39 1 хв  18.40 1 г  27 хв 
Косарі 18.43 1 хв  18.44 1 г  31 хв 
241 Км 18.48 1 хв  18.49 1 г  36 хв 
Геологічна 18.52 1 хв  18.53 1 г  40 хв 
Кам'янка 18.56 1 хв  18.57 1 г  44 хв 
Пляківка 19.00 1 хв  19.01 1 г  48 хв 
Ярове 19.04 1 хв  19.05 1 г  52 хв 
Райгород 19.10 1 хв  19.11 1 г  58 хв 
Березняцька 19.15 1 хв  19.16 2 г  3 хв 
222 Км 19.18 1 хв  19.19 2 г  6 хв 
Березняки 19.22 1 хв  19.23 2 г  10 хв 
Велика Яблунівка 19.26 1 хв  19.27 2 г  14 хв 
Веселий Кут 19.29 1 хв  19.30 2 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.35 55 хв  20.30 2 г  23 хв 
Заводська 20.36 1 хв  20.37 3 г  24 хв 
Миколаївка 20.40 1 хв  20.41 3 г  28 хв 
Костянтинівка 20.43 1 хв  20.44 3 г  31 хв 
Перегонівка 20.47 1 хв  20.48 3 г  35 хв 
Балаклія-1 20.51 1 хв  20.52 3 г  39 хв 
Балаклія-2 20.55 1 хв  20.56 3 г  43 хв 
Володимирівка 20.58 1 хв  20.59 3 г  46 хв 
Мельниківка 21.03 1 хв  21.04 3 г  51 хв 
Носачеве 21.08 1 хв  21.09 3 г  56 хв 
Клубна 21.11 1 хв  21.12 3 г  59 хв 
Калинівка 21.14 1 хв  21.15 4 г  2 хв 
Цвіткове 21.20 4 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6507 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031