У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6507 Знам'янка-Пас. — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6507 сполученням Знам'янка-Пас. - Цвіткове відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 17.12 і прибуває на станцію Цвіткове о 22.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 17.12
Знам'янка-Сортувальна 17.17 1 хв  17.18 5 хв 
Вагонне депо 17.20 1 хв  17.21 8 хв 
Знам'янка-2 17.25 1 хв  17.26 13 хв 
Колгоспна 17.28 1 хв  17.29 16 хв 
Водяна 17.32 1 хв  17.33 20 хв 
Чорноліська 17.37 1 хв  17.38 25 хв 
Богданівка 17.40 1 хв  17.41 28 хв 
Коханівка 17.43 1 хв  17.44 31 хв 
Єградівка 17.47 1 хв  17.48 35 хв 
Мамаїв Яр 17.53 1 хв  17.54 41 хв 
Цибулеве 18.01 1 хв  18.02 49 хв 
264 Км 18.09 1 хв  18.10 57 хв 
Соснівка 18.12 1 хв  18.13 1 г 
260 Км 18.15 1 хв  18.16 1 г  3 хв 
Бірки 18.19 1 хв  18.20 1 г  7 хв 
Фундукліївка 18.25 1 хв  18.26 1 г  13 хв 
247 Км 18.31 1 хв  18.32 1 г  19 хв 
Косарі 18.35 1 хв  18.36 1 г  23 хв 
241 Км 18.40 1 хв  18.41 1 г  28 хв 
Геологічна 18.44 1 хв  18.45 1 г  32 хв 
Кам'янка 18.48 1 хв  18.49 1 г  36 хв 
Пляківка 18.52 1 хв  18.53 1 г  40 хв 
Ярове 18.56 1 хв  18.57 1 г  44 хв 
Райгород 19.02 1 хв  19.03 1 г  50 хв 
Березняцька 19.07 1 хв  19.08 1 г  55 хв 
222 Км 19.10 1 хв  19.11 1 г  58 хв 
Березняки 19.14 1 хв  19.15 2 г  2 хв 
Велика Яблунівка 19.18 1 хв  19.19 2 г  6 хв 
Веселий Кут 19.21 1 хв  19.22 2 г  9 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.27 1 г 53 хв  21.20 2 г  15 хв 
Заводська 21.26 1 хв  21.27 4 г  14 хв 
Миколаївка 21.30 1 хв  21.31 4 г  18 хв 
Костянтинівка 21.33 1 хв  21.34 4 г  21 хв 
Перегонівка 21.39 1 хв  21.40 4 г  27 хв 
Балаклія-1 21.43 1 хв  21.44 4 г  31 хв 
Балаклія-2 21.47 1 хв  21.48 4 г  35 хв 
Володимирівка 21.53 1 хв  21.54 4 г  41 хв 
Мельниківка 21.58 1 хв  21.59 4 г  46 хв 
Носачеве 22.03 1 хв  22.04 4 г  51 хв 
Клубна 22.06 1 хв  22.07 4 г  54 хв 
Калинівка 22.09 1 хв  22.10 4 г  57 хв 
Цвіткове 22.17 5 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6507 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031