У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6507 Знам'янка — Цвіткове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Знам'янка - Цвіткове номер 6507 відправляється зі станції Знам'янка-Пас. о 17.09 і прибуває на станцію Цвіткове о 21.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6507 Знам'янка - Цвіткове пролягає по таким станціям як Колгоспна, Коханівка, 264 Км, Фундукліївка, Геологічна, Райгород, Велика Яблунівка, Миколаївка, Балаклія-2, Клубна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Знам'янка-Пас. 17.09
Знам'янка-Сортувальна 17.14 1 хв  17.15 5 хв 
Вагонне депо 17.19 1 хв  17.20 10 хв 
Знам'янка-2 17.23 1 хв  17.24 14 хв 
Колгоспна 17.25 1 хв  17.26 16 хв 
Водяна 17.28 1 хв  17.29 19 хв 
Чорноліська 17.34 1 хв  17.35 25 хв 
Богданівка 17.37 1 хв  17.38 28 хв 
Коханівка 17.40 1 хв  17.41 31 хв 
Єградівка 17.48 1 хв  17.49 39 хв 
Мамаїв Яр 17.53 1 хв  17.54 44 хв 
Цибулеве 17.59 1 хв  18.00 50 хв 
264 Км 18.06 1 хв  18.07 57 хв 
Соснівка 18.09 1 хв  18.10 1 г 
260 Км 18.12 1 хв  18.13 1 г  3 хв 
Бірки 18.16 1 хв  18.17 1 г  7 хв 
Фундукліївка 18.23 1 хв  18.24 1 г  14 хв 
247 Км 18.29 1 хв  18.30 1 г  20 хв 
Косарі 18.33 9 хв  18.42 1 г  24 хв 
241 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  37 хв 
Геологічна 18.49 1 хв  18.50 1 г  40 хв 
Кам'янка 18.53 1 хв  18.54 1 г  44 хв 
Пляківка 18.57 1 хв  18.58 1 г  48 хв 
Ярове 19.01 1 хв  19.02 1 г  52 хв 
Райгород 19.06 1 хв  19.07 1 г  57 хв 
Березняцька 19.11 1 хв  19.12 2 г  2 хв 
222 Км 19.14 1 хв  19.15 2 г  5 хв 
Березняки 19.18 1 хв  19.19 2 г  9 хв 
Велика Яблунівка 19.22 1 хв  19.23 2 г  13 хв 
Веселий Кут 19.26 1 хв  19.27 2 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.31 1 г 4 хв  20.35 2 г  22 хв 
Заводська 20.41 2 хв  20.43 3 г  32 хв 
Миколаївка 20.46 1 хв  20.47 3 г  37 хв 
Костянтинівка 20.49 1 хв  20.50 3 г  40 хв 
Перегонівка 20.54 1 хв  20.55 3 г  45 хв 
Балаклія-1 20.57 1 хв  20.58 3 г  48 хв 
Балаклія-2 21.00 1 хв  21.01 3 г  51 хв 
Володимирівка 21.06 1 хв  21.07 3 г  57 хв 
Мельниківка 21.11 1 хв  21.12 4 г  2 хв 
Носачеве 21.16 1 хв  21.17 4 г  7 хв 
Клубна 21.19 1 хв  21.20 4 г  10 хв 
Калинівка 21.22 1 хв  21.23 4 г  13 хв 
Цвіткове 21.29 4 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6507 Знам'янка-Пас. — Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031