У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райки - Вакуленчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райки - Вакуленчук:

Поточний розклад електричок Райки - Вакуленчук включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 40 хв зі станції Райки і прибуває на станцію Вакуленчук о 22 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 27 хв. Між станціями Райки і Вакуленчук цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райки - Вакуленчук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райки Вакуленчук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райки - Вакуленчук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райки та Вакуленчук – 30.8 км. Ціна квитка на електричку Райки Вакуленчук складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249* Козятин Шепетівка 05.12
Райки
05.39
Вакуленчук
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.38
Райки
12.05
Вакуленчук
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 16.17
Райки
16.44
Вакуленчук
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 21.40
Райки
22.07
Вакуленчук
27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райки -Вакуленчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райки — Вакуленчук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вакуленчук — Райки