У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райлів - Нежухів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райлів - Нежухів:

Поточний розклад електричок Райлів - Нежухів включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 12 хв зі станції Райлів і прибуває на станцію Нежухів о 19 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Райлів і Нежухів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райлів - Нежухів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райлів Нежухів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райлів - Нежухів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райлів та Нежухів – 3.3 км. Ціна квитка на електричку Райлів Нежухів складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 07.13
Райлів
07.17
Нежухів
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 10.26
Райлів
10.29
Нежухів
3 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 19.12
Райлів
19.15
Нежухів
3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райлів -Нежухів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райлів — Нежухів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нежухів — Райлів