У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райлів - Стрий
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райлів - Стрий:

Поточний розклад електричок Райлів - Стрий включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 12 хв зі станції Райлів і прибуває на станцію Стрий о 19 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Райлів і Стрий цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райлів - Стрий, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райлів Стрий ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райлів - Стрий можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райлів та Стрий – 11.1 км. Ціна квитка на електричку Райлів Стрий складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 07.13
Райлів
07.29
Стрий
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 10.26
Райлів
10.39
Стрий
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 19.12
Райлів
19.25
Стрий
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райлів -Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райлів — Стрий

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Стрий — Райлів