У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Добротів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахів - Добротів:

Поточний розклад електричок Рахів - Добротів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Рахів і прибуває на станцію Добротів о 18 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 3 г 23 хв. Між станціями Рахів і Добротів цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Білин(15.20), Лазещина(16.19), Микуличин(17.24), Делятин(18.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахів - Добротів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахів Добротів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахів - Добротів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахів та Добротів – 76.4 км. Ціна квитка на електричку Рахів Добротів складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442* Ділове Коломия 15.07
Рахів
18.30
Добротів
3 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахів -Добротів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Добротів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добротів — Рахів