У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Ямна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахів - Ямна:

Поточний розклад електричок Рахів - Ямна включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Рахів і прибуває на станцію Ямна о 17 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 2 г 29 хв. Між станціями Рахів і Ямна цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Білин(15.20), Лазещина(16.19), Микуличин(17.24), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахів - Ямна, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахів Ямна ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахів - Ямна можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахів та Ямна – 57.2 км. Ціна квитка на електричку Рахів Ямна складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442* Ділове Коломия 15.07
Рахів
17.36
Ямна
2 г 29 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахів -Ямна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Ямна

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ямна — Рахів