У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахни - Бушинка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахни - Бушинка:

Поточний розклад електричок Рахни - Бушинка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 22 хв зі станції Рахни і прибуває на станцію Бушинка о 18 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6328 сполученням Рахни - Жмеринка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 5 хв. Між станціями Рахни і Бушинка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахни - Бушинка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахни Бушинка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахни - Бушинка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахни та Бушинка – 4.6 км. Ціна квитка на електричку Рахни Бушинка складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Вапнярка Жмеринка 06.02
Рахни
06.07
Бушинка
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6324 Вапнярка Жмеринка 13.34
Рахни
13.39
Бушинка
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6326 Вапнярка Жмеринка 15.29
Рахни
15.34
Бушинка
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6328 Рахни Жмеринка 18.22
Рахни
18.27
Бушинка
5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахни -Бушинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахни — Бушинка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бушинка — Рахни