У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раківчик - Рахів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раківчик - Рахів:

Поточний розклад електричок Раківчик - Рахів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 30 хв зі станції Раківчик і прибуває на станцію Рахів о 12 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 4 г 10 хв. Між станціями Раківчик і Рахів цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Товмачик(08.38), Добротів(09.14), Ямна(10.25), Вороненко(11.20), Кваси(12.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раківчик - Рахів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раківчик Рахів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раківчик - Рахів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раківчик та Рахів – 96.7 км. Ціна квитка на електричку Раківчик Рахів складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Ділове 08.30
Раківчик
12.40
Рахів
4 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раківчик -Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раківчик — Рахів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахів — Раківчик