У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ралівка - Дубляни-Самбірські
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ралівка - Дубляни-Самбірські:

Поточний розклад електричок Ралівка - Дубляни-Самбірські включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 25 хв зі станції Ралівка і прибуває на станцію Дубляни-Самбірські о 17 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132 сполученням Самбір - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 21 хв. Між станціями Ралівка і Дубляни-Самбірські цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ралівка - Дубляни-Самбірські, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ралівка Дубляни-Самбірські ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ралівка - Дубляни-Самбірські можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ралівка та Дубляни-Самбірські – 7.9 км. Ціна квитка на електричку Ралівка Дубляни-Самбірські складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6132 Самбір Стрий 04.47
Ралівка
05.08
Дубляни-Самбірські
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6134* Самбір Стрий 08.26
Ралівка
08.46
Дубляни-Самбірські
20 хв Курсує щоденно - переглянути
6136 Самбір Стрий 17.25
Ралівка
17.44
Дубляни-Самбірські
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ралівка -Дубляни-Самбірські можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ралівка — Дубляни-Самбірські

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дубляни-Самбірські — Ралівка