У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Хролин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Хролин:

Поточний розклад електричок Разіне - Хролин включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 30 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Хролин о 23 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 9 хв. Між станціями Разіне і Хролин цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Гордіївка(06.09), Понінка(06.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Хролин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Хролин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Хролин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Хролин – 62.3 км. Ціна квитка на електричку Разіне Хролин складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 06.03
Разіне
07.12
Хролин
1 г 9 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.28
Разіне
13.34
Хролин
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 17.07
Разіне
18.13
Хролин
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 22.30
Разіне
23.36
Хролин
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Хролин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Хролин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Хролин — Разіне