У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Поляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Поляни:

Поточний розклад електричок Разіне - Поляни включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 30 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Поляни о 23 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 56 хв. Між станціями Разіне і Поляни цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Гордіївка(06.09), Понінка(06.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Поляни, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Поляни ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Поляни можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Поляни – 53.6 км. Ціна квитка на електричку Разіне Поляни складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 06.03
Разіне
06.59
Поляни
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.28
Разіне
13.21
Поляни
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6255* Козятин Шепетівка 17.07
Разіне
18.00
Поляни
53 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 22.30
Разіне
23.23
Поляни
53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Поляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Поляни

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Поляни — Разіне