У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Понінка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Понінка:

Поточний розклад електричок Разіне - Понінка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 30 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Понінка о 23 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 40 хв. Між станціями Разіне і Понінка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Понінка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Понінка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Понінка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Понінка – 33.6 км. Ціна квитка на електричку Разіне Понінка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 06.03
Разіне
06.43
Понінка
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.28
Разіне
13.05
Понінка
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6255* Козятин Шепетівка 17.07
Разіне
17.44
Понінка
37 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 22.30
Разіне
23.07
Понінка
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Понінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Понінка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Понінка — Разіне