У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Шепетівка(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Шепетівка(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Разіне - Шепетівка(всі вокзали) включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 07 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Шепетівка(всі вокзали) о 18 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249 сполученням Козятин-1 - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 27 хв. Між станціями Разіне і Шепетівка(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Гордіївка(06.09), Понінка(06.43), Хролин(07.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Шепетівка(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Шепетівка(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Шепетівка(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Шепетівка(всі вокзали) – 80.3 км. Ціна квитка на електричку Разіне Шепетівка(всі вокзали) складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6249 Козятин Шепетівка 06.03
Разіне
07.30
Шепетівка
1 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 12.28
Разіне
13.52
Шепетівка
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути
6255* Козятин Шепетівка 17.07
Разіне
18.30
Шепетівка
1 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Козятин Шепетівка 22.30
Разіне
23.54
Шепетівка
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Шепетівка(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Разіне