У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Фасова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Фасова:

Поточний розклад електричок Рея - Фасова включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Фасова о 18 г 36 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 54 хв. Між станціями Рея і Фасова цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Кодня(16.56), Строковиці(17.55), Галинівка(18.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Фасова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Фасова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Фасова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Фасова – 72.6 км. Ціна квитка на електричку Рея Фасова складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
18.36
Фасова
1 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Фасова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Фасова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Фасова — Рея