У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Кодня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Кодня:

Поточний розклад електричок Рея - Кодня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Кодня о 16 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 14 хв. Між станціями Рея і Кодня цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Кодня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Кодня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Кодня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Кодня – 10.7 км. Ціна квитка на електричку Рея Кодня складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
16.56
Кодня
14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Кодня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Кодня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кодня — Рея