У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Козятин-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Козятин-2:

Поточний розклад електричок Рея - Козятин-2 включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 29 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Козятин-2 о 09 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Коростень - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 45 хв. Між станціями Рея і Козятин-2 цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Козятин-2, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Козятин-2 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Козятин-2 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Козятин-2 – 36.9 км. Ціна квитка на електричку Рея Козятин-2 складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Коростень Козятин 08.29
Рея
09.14
Козятин-2
45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Козятин-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Козятин-2

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Козятин-2 — Рея