У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Пряжів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Пряжів:

Поточний розклад електричок Рея - Пряжів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Пряжів о 17 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 26 хв. Між станціями Рея і Пряжів цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Пряжів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Пряжів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Пряжів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Пряжів – 18.9 км. Ціна квитка на електричку Рея Пряжів складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
17.08
Пряжів
26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Пряжів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Пряжів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Пряжів — Рея