У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Топорище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Топорище:

Поточний розклад електричок Рея - Топорище включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Топорище о 18 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 1 г 41 хв. Між станціями Рея і Топорище цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Кодня(16.56), Строковиці(17.55), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Топорище, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Топорище ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Топорище можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Топорище – 63.6 км. Ціна квитка на електричку Рея Топорище складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
18.23
Топорище
1 г 41 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Топорище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Топорище

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Топорище — Рея