У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решетилівка - Лазірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решетилівка - Лазірки:

Поточний розклад електричок Решетилівка - Лазірки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 59 хв зі станції Решетилівка і прибуває на станцію Лазірки о 18 г 38 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6721-6363 сполученням Полтава-Південна - Гребінка, в цьому випадку поїздка займе 4 г 6 хв. Між станціями Решетилівка і Лазірки цей електропоїзд проїжджає 21 зупинок. Серед них Шкурупій(08.54), Милашенкове(10.12), Тарнавщина(11.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решетилівка - Лазірки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решетилівка Лазірки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решетилівка - Лазірки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решетилівка та Лазірки – 90.6 км. Ціна квитка на електричку Решетилівка Лазірки складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.48
Решетилівка
12.54
Лазірки
4 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
7011 Полтава Гребінка 15.59
Решетилівка
18.38
Лазірки
2 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути
6727-6369 Полтава Гребінка 21.27
Решетилівка
00.30
Лазірки
3 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решетилівка -Лазірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решетилівка — Лазірки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лазірки — Решетилівка