У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лазірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки:

Актуальний розклад електричок по станції Лазірки містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лазірки з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Огульці, Миргород, Полтава-Південна, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Вили, 143 Км, Іванівка, 147 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лазірки відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гребінка - Полтава-Південна, Гребінка - Лубни, Миргород - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6727 Полтава Гребінка 01.21 1 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ромодан Гребінка 01.21 1 хв  01.22 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 02.29 1 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.01 13 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6364 Гребінка Миргород 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363* Полтава Гребінка 13.11 1 хв  13.12 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728* Гребінка Полтава 14.32 1 хв  14.33 Курсує щоденно - переглянути
6365 Миргород Гребінка 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 17.20 1 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6367 Лубни Гребінка 18.48 1 хв  18.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370 Гребінка Ромодан 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лазірки