У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лазірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки:

Актуальний розклад електричок по станції Лазірки містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лазірки з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка, Огульці, Полтава-Південна, Яреськи, Лубни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 10 хв до пункту призначення Ромодан. Найближчі станції та зупинні пункти Вили, 143 Км, Гребінка, Іванівка, 147 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лазірки відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Яреськи - Гребінка, Полтава-Киівська - Гребінка, Гребінка - Полтава-Південна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Лазірки - Полтава від 35.50 грн. (117.9 км)

  • Лазірки - Гребінка від 12.00 грн. (3.4 км)

  • Лазірки - Миргород від 23.00 грн. (55.6 км)

  • Лазірки - Лубни від 17.00 грн. (13.7 км)

  • Лазірки - Ромодан від 20.00 грн. (38.3 км)

  • Лазірки - Огульці від 58.00 грн. (275.7 км)

  • Лазірки - Яреськи від 25.00 грн. (66.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6727-6369 Полтава Гребінка 00.30 1 хв  00.31 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 02.29 1 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
7012 Гребінка Полтава 05.35 1 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6361 Ромодан Гребінка 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6364-6726 Гребінка Яреськи 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 14.28 1 хв  14.29 Курсує щоденно - переглянути
6723-6365 Яреськи Гребінка 15.48 1 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6368 Гребінка Лубни 17.36 11 хв  17.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
7011 Полтава Гребінка 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6367 Лубни Гребінка 19.45 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370 Гребінка Ромодан 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лазірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лазірки