У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решуцьк - Кам'яна Гора
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решуцьк - Кам'яна Гора:

Поточний розклад електричок Решуцьк - Кам'яна Гора включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Решуцьк і прибуває на станцію Кам'яна Гора о 18 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Решуцьк і Кам'яна Гора цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решуцьк - Кам'яна Гора, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решуцьк Кам'яна Гора ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решуцьк - Кам'яна Гора можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решуцьк та Кам'яна Гора – 38.4 км. Ціна квитка на електричку Решуцьк Кам'яна Гора складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.00
Решуцьк
18.24
Кам'яна Гора
24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решуцьк -Кам'яна Гора можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решуцьк — Кам'яна Гора

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кам'яна Гора — Решуцьк