У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решуцьк - Малинськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решуцьк - Малинськ:

Поточний розклад електричок Решуцьк - Малинськ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Решуцьк і прибуває на станцію Малинськ о 19 г 16 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 1 г 16 хв. Між станціями Решуцьк і Малинськ цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Кустин(18.04), Кам'яна Гора(18.24), Пісків(18.52), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решуцьк - Малинськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решуцьк Малинськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решуцьк - Малинськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решуцьк та Малинськ – 73.9 км. Ціна квитка на електричку Решуцьк Малинськ складає 41.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.00
Решуцьк
19.16
Малинськ
1 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решуцьк -Малинськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решуцьк — Малинськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Малинськ — Решуцьк