У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Решуцьк - Олександрія-Рівненська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Решуцьк - Олександрія-Рівненська:

Поточний розклад електричок Решуцьк - Олександрія-Рівненська включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 00 хв зі станції Решуцьк і прибуває на станцію Олександрія-Рівненська о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Решуцьк і Олександрія-Рівненська цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Решуцьк - Олександрія-Рівненська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Решуцьк Олександрія-Рівненська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Решуцьк - Олександрія-Рівненська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Решуцьк та Олександрія-Рівненська – 11.0 км. Ціна квитка на електричку Решуцьк Олександрія-Рівненська складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Сарни 18.00
Решуцьк
18.08
Олександрія-Рівненська
8 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Решуцьк -Олександрія-Рівненська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Решуцьк — Олександрія-Рівненська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Олександрія-Рівненська — Решуцьк