У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - 98 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - 98 Км:

Поточний розклад електричок Ріпки - 98 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 24 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію 98 Км о 18 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 3 г 34 хв. Між станціями Ріпки і 98 Км цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них 198 Км(15.30), Богодухів(16.10), Яблучне(17.22), Рупине(17.58), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - 98 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки 98 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - 98 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та 98 Км – 102.0 км. Ціна квитка на електричку Ріпки 98 Км складає 33.50 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6261 Люботин Боромля 15.24
Ріпки
18.58
98 Км
3 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -98 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — 98 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 98 Км — Ріпки