У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - Бакирівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - Бакирівка:

Поточний розклад електричок Ріпки - Бакирівка включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію Бакирівка о 10 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6261 сполученням Люботин - Боромля, в цьому випадку поїздка займе 2 г 25 хв. Між станціями Ріпки і Бакирівка цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них 198 Км(15.30), Богодухів(16.10), Яблучне(17.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - Бакирівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки Бакирівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - Бакирівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та Бакирівка – 66.3 км. Ціна квитка на електричку Ріпки Бакирівка складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7009 Харків Ворожба 09.19
Ріпки
10.49
Бакирівка
1 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 15.24
Ріпки
17.49
Бакирівка
2 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -Бакирівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — Бакирівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бакирівка — Ріпки