У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - Білопілля
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - Білопілля:

Поточний розклад електричок Ріпки - Білопілля включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію Білопілля о 12 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7009 сполученням Харків-Пас. - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 39 хв. Між станціями Ріпки і Білопілля цей електропоїзд проїжджає 17 зупинок. Серед них Максимівка(09.27), Куп'єваха(10.17), Бакирівка(10.49), Боромля(11.27), Вири(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - Білопілля, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки Білопілля ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - Білопілля можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та Білопілля – 181.7 км. Ціна квитка на електричку Ріпки Білопілля складає 52.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7009 Харків Ворожба 09.19
Ріпки
12.58
Білопілля
3 г 39 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -Білопілля можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — Білопілля

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білопілля — Ріпки