У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

7009 Харків — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Ворожба номер 7009 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.55 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 7009 Харків - Ворожба пролягає по таким станціям як Майський, Газове, Ріпки, Гавриші, Губарівка, Яблучне, Козацьке, Смородине, Боромля, Суми, Білопілля.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.55
Люботин 08.25 2 хв  08.27 30 хв 
Майський 08.35 1 хв  08.36 40 хв 
Мерчик 08.46 1 хв  08.47 51 хв 
Газове 08.51 1 хв  08.52 56 хв 
Буклевське 08.57 1 хв  08.58 1 г  2 хв 
Ріпки 09.04 1 хв  09.05 1 г  9 хв 
Максимівка 09.13 1 хв  09.14 1 г  18 хв 
Гавриші 09.26 1 хв  09.27 1 г  31 хв 
Богодухів 09.38 1 хв  09.39 1 г  43 хв 
Губарівка 09.50 1 хв  09.51 1 г  55 хв 
Куп'єваха 10.00 1 хв  10.01 2 г  5 хв 
Яблучне 10.10 1 хв  10.11 2 г  15 хв 
Кириківка 10.18 1 хв  10.19 2 г  23 хв 
Козацьке 10.24 1 хв  10.25 2 г  29 хв 
Бакирівка 10.31 1 хв  10.32 2 г  36 хв 
Смородине 10.43 2 хв  10.45 2 г  48 хв 
Скрягівка 10.54 1 хв  10.55 2 г  59 хв 
Боромля 11.08 1 хв  11.09 3 г  13 хв 
Сироватка 11.27 1 хв  11.28 3 г  32 хв 
Суми 11.42 5 хв  11.47 3 г  47 хв 
Вири 12.16 1 хв  12.17 4 г  21 хв 
Білопілля 12.31 1 хв  12.32 4 г  36 хв 
Ворожба-Пас. 12.40 4 г  45 хв 

У розкладі поїзда 7009 Харків-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031