У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - Ворожба
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - Ворожба:

Поточний розклад електричок Ріпки - Ворожба включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 19 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію Ворожба о 13 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 7009 сполученням Харків-Пас. - Ворожба-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 48 хв. Між станціями Ріпки і Ворожба цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Максимівка(09.27), Куп'єваха(10.17), Бакирівка(10.49), Боромля(11.27), Вири(12.41), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - Ворожба, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки Ворожба ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - Ворожба можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та Ворожба – 186.2 км. Ціна квитка на електричку Ріпки Ворожба складає 52.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
7009 Харків Ворожба 09.19
Ріпки
13.07
Ворожба-Пас.
3 г 48 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -Ворожба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — Ворожба

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ворожба — Ріпки