У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Баранне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Баранне:

Поточний розклад електричок Рівне - Баранне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 48 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Баранне о 13 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6286 сполученням Рівне - Шепетівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 42 хв. Між станціями Рівне і Баранне цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Дворецька(17.48), Здолбунів-Пас.(18.06), Івачкове(18.26), Могиляни(19.01), Колом'є(19.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Баранне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Баранне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Баранне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Баранне – 59.8 км. Ціна квитка на електричку Рівне Баранне складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6284 Рівне Шепетівка 11.48
Рівне
13.22
Баранне
1 г 34 хв Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.46
Рівне
19.28
Баранне
1 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Баранне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Баранне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Баранне — Рівне