У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 6286 відправляється зі станції Рівне о 17.36 і прибуває на станцію Шепетівка о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6286 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.36
Дворецька 17.39 1 хв  17.40 3 хв 
Басів Кут 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Квасилів 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.56 2 хв  17.58 20 хв 
Здолбунів-Південний 18.04 1 хв  18.05 28 хв 
Семилітка 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Івачкове 18.16 1 хв  18.17 40 хв 
Українка 18.22 1 хв  18.23 46 хв 
Острог 18.29 15 хв  18.44 53 хв 
Могиляни 18.50 1 хв  18.51 1 г  14 хв 
Бадівка 18.56 2 хв  18.58 1 г  20 хв 
Кривин 19.05 1 хв  19.06 1 г  29 хв 
Колом'є 19.11 1 хв  19.12 1 г  35 хв 
Баранне 19.17 1 хв  19.18 1 г  41 хв 
Славута-1 19.24 1 хв  19.25 1 г  48 хв 
Цвітоха 19.34 1 хв  19.35 1 г  58 хв 
Кам'янка 19.39 1 хв  19.40 2 г  3 хв 
Шепетівка 19.50 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6286 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31