У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 6286 відправляється зі станції Рівне о 17.36 і прибуває на станцію Шепетівка о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6286 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.36
Дворецька 17.39 1 хв  17.40 3 хв 
Басів Кут 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Квасилів 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.56 2 хв  17.58 20 хв 
Здолбунів-Південний 18.04 1 хв  18.05 28 хв 
Семилітка 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Івачкове 18.16 1 хв  18.17 40 хв 
Українка 18.22 1 хв  18.23 46 хв 
Острог 18.29 1 хв  18.30 53 хв 
Могиляни 18.36 1 хв  18.37 1 г 
Бадівка 18.42 2 хв  18.44 1 г  6 хв 
Кривин 18.51 1 хв  18.52 1 г  15 хв 
Колом'є 18.57 1 хв  18.58 1 г  21 хв 
Баранне 19.03 1 хв  19.04 1 г  27 хв 
Славута-1 19.10 1 хв  19.11 1 г  34 хв 
Цвітоха 19.20 1 хв  19.21 1 г  44 хв 
Кам'янка 19.25 1 хв  19.26 1 г  49 хв 
Шепетівка 19.36 2 г 

У розкладі поїзда 6286 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031