У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6286 Рівне — Шепетівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Рівне - Шепетівка номер 6286 відправляється зі станції Рівне о 17.36 і прибуває на станцію Шепетівка о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6286 Рівне - Шепетівка пролягає по таким станціям як Дворецька, Басів Кут, Квасилів, Здолбунів-Пас., Здолбунів-Південний, Семилітка, Івачкове, Українка, Острог, Могиляни, Бадівка, Кривин, Колом'є, Баранне, Славута-1, Цвітоха, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рівне 17.36
Дворецька 17.39 1 хв  17.40 3 хв 
Басів Кут 17.44 1 хв  17.45 8 хв 
Квасилів 17.49 1 хв  17.50 13 хв 
Здолбунів-Пас. 17.56 2 хв  17.58 20 хв 
Здолбунів-Південний 18.04 1 хв  18.05 28 хв 
Семилітка 18.12 1 хв  18.13 36 хв 
Івачкове 18.16 1 хв  18.17 40 хв 
Українка 18.22 1 хв  18.23 46 хв 
Острог 18.29 1 хв  18.30 53 хв 
Могиляни 18.35 1 хв  18.36 59 хв 
Бадівка 18.41 2 хв  18.43 1 г  5 хв 
Кривин 18.50 1 хв  18.51 1 г  14 хв 
Колом'є 18.56 1 хв  18.57 1 г  20 хв 
Баранне 19.02 1 хв  19.03 1 г  26 хв 
Славута-1 19.09 1 хв  19.10 1 г  33 хв 
Цвітоха 19.19 1 хв  19.20 1 г  43 хв 
Кам'янка 19.24 1 хв  19.25 1 г  48 хв 
Шепетівка 19.35 1 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6286 Рівне — Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930